W WAPRO Mag do dyspozycji mamy parametr użytkownika, który powoduje wyświetlanie na kartotekach kolumny ilość w ilościach całkowitych. Przydaje się to w firmach, które operują wyłącznie całkowitymi ilościami bez ułamków i chcą zwiększyć czytelność wyświetlanych danych.

Aby zmienić ustawienie wystarczy wejść w Administrator | Konfiguracja użytkownika | parametry artykułu i zmienić wartość parametru Ilości bez przecinka = Tak.

WAPRO Mag ilości bez przecinka

Po zmianie parametru wymagane jest ponowne uruchomienie programu.

Warto zaznaczyć, że zmiana tego na użytkowniku WAPRO Mag powoduje także interpretację tego parametru w programie WAPRO Aukcje do obsługi aukcji allegro i integracji z WAPRO Mag. Należy pamiętać, że obydwa programy posługują się tym samym użytkownikiem.

Poniżej widok listy po zmianie ustawienia.

WAPRO Mag ilości bez przecinka

Comments

  1. ja chcę odwrotnie. Mam Ilości bez przecinka = Nie. Sprzedaję np. przewód paliwowy na metry i klient chce np 30 cm i nie mogę wystawić, bo jednostka jest na metry. Co można z tym zrobić?

    1. Nie rozumiem bardzo pytania – to czy może Pani sprzedać ułamek metra wynika z definicji jednostki – może jest zaznaczone, że jest niepodzielna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *