Krzysztof Stachyra

Nazywam się Krzysztof Stachyra, na co dzień pracuje jako Szef Wydziału Produkcji Systemów Handlowo Magazynowych i Analitycznych WAPRO ERP w Asseco Business Solutions S.A.. Od wielu lat odpowiadam za rozwój kilku produktów WAPRO ERP w tym WAPRO Mag, WAPRO AnalizyWAPRO Aukcje oraz WAPRO Fakturka. Dodatkowo pośrednio uczestniczę w rozwoju innych produktów, które dostarczane są w ramach marki WAPRO ERP.

Od od prawie dekady rozwijam swoje zainteresowania związane z platformami bazodanowymi głównie Microsoft SQL Server, przez ponad 2 lata prowadziłem warszawski oddział PLSSUG (Polish SQL Server User Group),w ramach którego pasjonaci platformy dzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat jej wykorzystania w różnych projektach.

Niniejszy blog stanowi zbiór wyłącznie moich prywatnych przemyśleń na temat produktów ERP i związanych z tym zagadnień i nie powinien być nadinterpretowywany:)

Z założenia publikowane treści mają być poszerzeniem wiedzy na temat produktów WAPRO ERP oraz ogólnych zagadnień związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa.

Masz pytania pisz info[at]waproerp.blog .