W dniu dzisiejszym opublikowane zostały nowe wersje produktów Wapro ERP.

Opublikowane zostały produkty:

W wersjach wprowadzono wiele zmian i nowości od zmian merytorycznych przez kontynuację zmian wizualnych. Poniżej wypiszę wybrane funkcjonalności – po pełną listę zmian zajrzyj na strony produktowe.

Sprzedaż i magazyn Wapro Mag

W programie sprzedażowym pojawiła się między innymi obsługa podatku cukrowego. Wariant prestiż/prestiż plus został rozbudowany o możliwość wprowadzenia kwoty podatku do artykułu oraz raport obliczający wartość podatku za dany okres.

Pojawiły się nowe elementy związane z mapowaniem pól z zamówień internetowych Wapro B2C\B2B. Wymieniony został także pulpit informacyjny aby był zgodny z nowymi mechanizmami wykorzystywanymi w budowie stron www.

Finanse i księgowość – Wapro Fakir

Wprowadzono zmiany w importerze do obsługi plików JPK_V7. Dodano nowy wzór deklaracji CIT-8(29) czy zmiany na oknie korekt częściowych do JPK.

Płace i kadry – Wapro Gang

Wprowadzono nowe deklaracje

  • PIT-11(26)
  • PIT4R(10)
  • PIT-8AR(9)

Wprowadzono usprawnienia w module PPK a także poprawkami do Covid-19 czy Tarcza 4.0.

Aukcje internetowe – Wapro Aukcje

W module aukcji dodano wiele zmian usprawniających wystawianie aukcji czy też ich edytowanie. Dodano możliwość pobierania danych aukcji z katalogu Allegro poprzez wyszukiwanie towarów za pomocą kodu EAN. Zmieniono sposób edycji tak aby wykorzystywany był ten sam formularz co do wystawiania aukcji co pozwala elastyczniej modyfikować parametry aukcji. Dodano także mechanizm kojarzenia importowanych aukcji przez EAN czy indeks katalogowy produktu.

Środki trwałe – Wapro Best

Dodano wysyłanie i odbieranie opisów pozycji arkusza inwentaryzacyjnego do i z urządzenia. Wymieniono pulpit informacyjny podobnie jak w innych aplikacjach.

Księga przychodów i rozchodów – Wapro Kaper

Podobnie jak w Wapro Fakir zmodyfikowano importer plików JPK_V7. Rozbudowano kartotekę kontrahentów o możliwość wpisywania kodów JPK. Zaktualizowano schemat eksportu danych do ZUS wg schematu 5.2.

Jednolity Plik Kontrolny Wapro JPK

Dodana została możliwość wysyłania częściowych korekt plików JPK_V7 czyli tylko do sekcji deklaracji VAT-7 lub tylko do ewidencji VAT.

Sprzedaż mobilna – Wapro Mobile

Wprowadzono zmiany w wyglądzie modułu konsoli zarządzającej. Zoptymalizowany został proces replikacji, czy też dodano możliwość generowanie parametrów konfiguracyjnych poprzez kod QR.

Fakturowanie – Wapro Fakturka

Zmodyfikowano szatę graficzną aplikacji podobnie jak pozostałe aplikacje Wapro ERP.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.