Już niebawem bo 01.10.2020 r. ukaże się cała seria produktów WAPRO ERP w numeracji 8.60.0.

Wersja 8.60.0 przewidziana jest na sezon 2020/2021 i jak co roku publikowana jest w pierwszy roboczy dzień października. Użytkownicy nabywający tą wersję otrzymują wsparcie techniczne (zgodnie z zasadami dostępnymi na stronie).

Ostatnio publikowałem opis nowego instalatora WAPRO ERP, który odmienił swój wygląd. Nowe wersje WAPRO ERP 8.60.0 będą również delikatnie zmodyfikowane aby były przyjaźniejsze użytkownikom.

Dodatkowo większość aplikacji zostanie dostosowana do finalnej postaci JPK V7, którego obowiązywanie było przesuwane dwukrotnie. Przypominam tylko, że wersja 8.51.0 WAPRO Mag posiada już większość funkcji, która wymagana jest do wprowadzania kodów CN, uzupełniania kodów klasyfikacji JPK i szereg operacji dodatkowych. Wersja 8.60.0 WAPRO JPK będzie posiadała implementację odpowiedniego schematu JPK.

Chciałbym zwrócić również uwagę, że WAPRO JPK w wariancie BIZNES jest bezpłatne dla użytkowników z aktualną wersją JPK i występuje w modelu licencji rocznych. W związku z powyższym należy sprawdzić do kiedy u Ciebie jest ważna licencja tego modułu. Informacje te możesz sprawdzić w programie w menu Pomoc | O programie lub w Administratorze baz danych WAPRO ERP dla modułu JPK.

Kolejną nowością będą nowe produkty w oparciu o platformę WAPRO Mobile na urządzenia mobilne a także kilka nowych propozycji w sposobie licencjonowania aplikacji WAPRO ERP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.