Wersja 8.30.2 dostarczyła użytkownikom systemu do integracji WAPRO Mag z Allegro nowy moduł związany z dostępem do poszczególnych funkcji programu czyli uprawnienia.

Ogólnie uprawnienia dotyczą całej aplikacji i nie są rozdzielone dla poszczególnych kont Allegro zapisanych w programie.

Konfiguracja uprawnień odbywa się z poziomu modułu uprawnień w programie WAPRO Mag a konkretnie Administrator | Użytkownicy i grupy | Uprawnienia a następnie w drzewie uprawnień sekcja Dostęp do modułu WAPRO Aukcje.

WAPRO Aukcje uprawneinia

Uprawnienie typu Edycja w przypadku programu WAPRO Aukcje odnosi się zarówno do operacji typu Dodaj oraz Popraw. Nie ma tu rozbicia na uprawnienie oddzielnie do dodawania oraz oddzielnie do edycji.

Uprawnienia także są wspólne dla całego programu a więc nie odnoszą się oddzielnie do każdego konta Allegro zdefiniowanego w WAPRO Aukcje.

Jeśli użytkownikowi odebrane zostanie uprawnienie na wyższym poziomie np. Pulpit, Transakcje czy Klienci to spowoduje to ukrycie tych opcji w głównym menu programu. Jeśli odebrane zostanie uprawnienie na niższym poziomie (Edycja, usuwanie itp.) opcja zostanie wyłączona w menu programu i prawym przycisku myszy a także nie będzie ona działała poprzez uruchomienie skrótu klawiszowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *