W wersji 8.30.0 WAPRO Aukcje aplikacji do integracji WAPRO Mag z Allegro pojawiła się nowa funkcjonalność polegająca na możliwości mapowania form płatności pomiędzy metodami dostawy a formami płatności z WAPRO Mag.

Pierwsza konfiguracja ma miejsce w momencie zakładania konta użytkownika w zakładce Dane WAPRO Mag w polu Forma płatności. Jeśli użytkownik nie dokona później dodatkowej konfiguracji to wszystkie zamówienia utworzone z transakcji zostaną utworzone z tą formą płatności.

Jeśli użytkownik oczekuje szczegółowych informacji co do wybranego sposobu płatności powinien wykonać mapowanie w opcji Aukcje | Kartoteka | Mapowanie form płatności.

WAPRO Aukcje integracja WAPRO Mag z Allegro

Kreator umożliwia wskazanie formy płatności z WAPRO Mag oraz przypisać do niego wiele metod dostawy z Allegro, dzięki temu można szybko wskazać jakie formy z Allegro mają tworzyć zamówienie z formą płatności przelew a jakie np. z gotówka. Formy w Allegro nie są jednoznaczne bo np. opcja Płacę przy odbiorze w żaden sposób nie determinuje sposobu zapłaty. Przy odbiorze można zapłacić gotówką, kartą czy też bonem.

Jeśli użytkownik nie wykona mapowania to pobrana zostanie forma z konfiguracji użytkownika opisana wyżej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *