Często korzystając z różnych systemów pracujących na wspólnej kartotece np. WAPRO Mag i WAPRO Aukcje, które współdzielą m. in. kartotekę kontrahentów oraz kartotekę artykułów a także rejestr zamówień, pojawia się problem standaryzacji nazw klientów i adresów. Dodatkowo problemy pojawiają się jak dane są wpisywane przez użytkownika końcowego np. przez sklep WWW (np. WAPRO abStore B2C) lub formularze Allegro. Po tej operacji nie ma żadnego klucza jak powinny wyglądać dane klientów czy małe czy wielkie litery czy mieszane.

Aby usprawnić proces zarządzania nazwami i adresami w WAPRO Aukcje wprowadzono na początku możliwość tworzenia nazw tylko z wielkich liter a ostatnio poszerzono o stosowanie adresów tylko pisanych wielkimi literami.

Dzięki temu użytkownik nie musi się martwić o to, że nie zapanuje bałagan w kartotece jeśli zadba o to że dane, które sam wprowadza będą zgodne z tym schematem.

Użytkownik ma do dyspozycji 2 parametry dostępne w menu WAPRO Aukcje | Konfiguracja | Synchronizacja | Użyj WIELKICH LITER dla nazwy kontrahenta oraz Użyj WIELKICH LITER dla adresu kontrahenta

Konfiguracja konta allegro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.