Często tworzymy zadania w kalendarzu CRM w module handlowym systemów WAPRO ERP czyli WAPRO Mag.

Nie każdy użytkownik wie, że program posiada funkcję przypominania zadań użytkownika. Domyślnie jest ona wyłączona i aby ją uaktywnić wystarczy włączyć parametr w konfiguracji użytkownika.

Uruchom Administrator | Konfiguracja użytkownika | CRM | Uruchomiony mechanizm przypominania. Zmień wartość parametru na Tak.

Dodatkowo do dyspozycji masz drugi parametr Czas okna przypominania. Określa on po jakim czasie mają się zamknąć komunikaty związane z informacją o nadchodzącym zadaniu.

Ważne jest abyś przypisał pracownika do zadania, któremu mają się pojawiać przypomnienia był przypisany do zadania. System wie wtedy kogo ma informować o nadchodzących zadaniach.

Przypisanie pracownika zrealizujesz w edycji zadania w zakładce przydzieleni pracownicy. Klikając prawym przyciskiem myszy na liście pracowników i wybierzesz opcję Przydziel pracownika.

System w trakcie przypomnienia wyświetla w prawym dolnym rogu komunikat w postaci wyjeżdżającego okienka.

WAPRO Mag CRM przypomnienie zadań

Jeśli klikniesz w link na napisie przypomnienie o zadaniach CRM z programu WAPRO Mag,pojawi Ci się dodatkowe okno ze szczegółami zadań. Okno to można też wywołać ręcznie wybierając opcję Przypomnij zadania dostępną pod prawym przyciskiem myszy na liście zadań CRM.

WAPRO Mag CRM przypominanie zadań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.