Wraz z rozwojem oprogramowania dla firm z pakietu WAPRO ERP a konkretniej systemu do prowadzenia sprzedaży WAPRO Mag pojawiają się co i rusz nowe potrzeby i funkcjonalności. Często jest tak, że dodanie jednej funkcjonalności determinuje jej obsługę w innym miejscu.

Przykładem jest wprowadzenie jakiś czas temu obsługi na zamówieniu informacji jaki typ dokumentu jest spodziewany na końcu transakcji wynikającej z tego zamówienia czy będzie to paragon czy faktura. Do tej pory obsłużone to było pod kątem WAPRO Aukcje czyli systemu do integracji z aukcjami internetowymi Allegro gdzie w formularzach dostawy użytkownik kupujący wybiera czy chce paragon czy fakturę.

Następnie obsłużono to poprzez automatyczne podpowiadania typu przy realizacji zamówienia a teraz doszła potrzeba wydrukowania tego na samym zamówieniu, które otrzymuje klient.

Informacja taka została umieszczona na wydruku zamówienia w wersji WAPRO Mag 8.30.0.

WAPRO Mag Zamówienie Wydruk

Drugą dodatkową informacją na wydruku zamówienia to możliwość umieszczenia specyfikacji ilościowej, która do tej pory dostępna była jedynie na wydruku dok. magazynowego.

Aby ta informacja się wydrukowała należy włączyć ją w edycji wariantu wydruku zamówienia.

WAPRO Mag Zamówienie Wydruk

A następnie na wydruku ukaże się nowa sekcja.

WAPRO Mag Zamówienie Wydruk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.