W ostatnich wersjach 8.30.0 programów WAPRO ERP została udostępniona dokumentacja online programów tak aby można było ją na bieżąco analizować w najnowszej wersji.

Do tej pory pliki pomocy były dystrybuowane tylko i wyłącznie offline co powodowało konieczność zainstalowania najnowszej wersji by zapoznać się ze szczegółowym opisem nowej funkcjonalności.

Od teraz można to analizować nawet na starszych wersjach poprzez dokumentację online dostępną w pulpicie informacyjnym, która zawsze jest aktualizowana na bieżąco w przeciwieństwie do pliku offline, który ma stan na dzień wypuszczenia danej wersji programu.

Przypominam również, że programy posiadają pomoc kontekstową czyli będąc w danym oknie wystarczy wybrać klawisz F1 w celu wyświetlenia pomocy (offline) do danego okna/do danej funkcji, dzięki czemu szybko można zapoznać się z jej opisem i zgłębić temat.

Zachęcam to zapoznawania się z pomocą, artykułami na pulpicie, artykułami w sekcji menadżer radzi czy artykułami z bloga dzięki czemu zawsze możesz starać się wykorzystać maksymalnie z programu, którego używasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *