Wystawiając aukcje na Allegro, użytkownik powinien podać koszty dostawy, bardzo często jest tak, że te same koszty podajemy wielokrotnie w różnych aukcjach.

Aby nie robić tego samego za każdym razem warto stworzyć w aukcjach cennik dostawy i operować nim w trakcie wystawiania aukcji. W tym celu należy w module Aukcje przejść do zakładki Kartoteka i wybrać Cenniki wysyłki po wybraniu opcji Nowy można wprowadzić koszty dla poszczególnych form dostawy z Allegro.

Dodatkowo użytkownik musi wprowadzić jego nazwę oraz oznaczyć czy ma być on domyślny. Jeśli cennik jest domyślny to system od razu w trakcie dodawania nowej aukcji wczytuje koszty z cennika do formularza tworzenia aukcji.

WAPRO Aukcje cenniki wysyłki

Po zapisaniu cennika (można ich stworzyć wiele, dla ułatwienia można je także powielać aby nie wpisywać zawsze tych samych pozycji) można przejść do dodawania nowej aukcji, w tym celu wybieramy Dodaj na zakładce aukcji.

Po wybraniu towaru i kategorii oraz po przejściu na zakładkę Płatność i dostawa, domyślny cennik automatycznie uzupełni dane dotyczące cennika.

WAPRO Aukcje cenniki wysyłki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.