W ofercie WAPRO ERP pojawiły się nowe aplikacje WAPRO Mobile Mag oraz WAPRO Mobile ST.

Obydwie aplikacje bazują na dobrze znanej i sprawdzonej w boju aplikacji WAPRO Mobile dedykowanej dla handlowców z urządzeniami opartymi o system Android.

WAPRO Mobile Mag

Mobile Mag to mobilny magazynier to aplikacja zapewniająca mobilne wsparcie dla obsługi magazynu, która współpracuje z klasycznym WAPRO Mag. Aplikacja pozwoli Ci:

  • zautomatyzować obieg dokumentów na magazynie
  • wykonać remanent
  • zweryfikować zamówienie przed wysyłką
  • porównać produkty z dostawy porównując je z zamówieniem do dostawcy
  • sprawdzić ofertę jako dokument pośredniczący w procesie zamawiania

Użytkownik pracujący na magazynie ma przy sobie komplet informacji zapisany na urządzeniu mobilnym. Dzięki temu nie musi wracać co chwile do komputera. W pracy remanentowej jest to nieocenione narzędzie pozwalające zredukować czas a także wyeliminować pomyłki i zamieszanie.

Platforma Android jest najpopularniejszą platformą na smartfony dzięki czemu próg wejścia jest bardzo niski. Z dużym prawdopodobieństwem, telefon jaki posiada pracownik może posłużyć za bazę sprzętową dla tej aplikacji.

Szczegółowe porównanie różnic WAPRO Mobile oraz WAPRO Mobile Mag.

WAPRO Mobile ST

Mobile ST to aplikacja typu kolektor do obsługi środków trwałych. Pozwala ona na automatyzacje remanentów środków trwałych. Wykonane arkusze spisowe trafiają do programu WAPRO Best, w którym prowadzona jest cała ewidencja środków trwałych.

Użytkownik może bardzo szybko zaewidencjonować poszczególne przedmioty poprzez oznaczenie ich kodami kreskowymi, które posłużą do szybkiego ich wprowadzania na dokument.

Podobnie jak w przypadku WAPRO Mobile Mag aplikacja znacząco redukuje czas potrzebny na przeprowadzenie remanentu jak również eliminuje pomyłki, jakie zazwyczaj się pojawiają.

Szczegółowy wykaz funkcji WAPRO Mobile ST.

Obydwie aplikacje dostępne są w modelu abonamentowym WAPRO 365 czyli w rocznych licencjach dostępowych.

Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi licencjonowania WAPRO 365.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.