W ostatniej wersji WAPRO Aukcje programu do obsługi aukcji Allegro pojawiła się nowa opcja związana z kontrolą jakie obecnie aukcje trwające mają cenę Kup Teraz inną niż aktualna cena brutto w rubryce cenowej przewidzianej dla Allegro.

Po pierwsze na liście aukcji pojawiła się nowa kolumna Cena brutto – jest to cena brutto wg rubryki cenowej wybranej w konfiguracji konta.

Czyli jeśli wybraliśmy w trakcie konfiguracji konta Allegro w WAPRO Aukcje rubrykę Detaliczna to cena w tej kolumnie równa się cenie brutto z rubryki detaliczna, jeśli wybraliśmy specjalna to będzie to właśnie cena brutto z tej rubryki.

Umieszczenie tej kolumny koło kolumny Kup Teraz już pozwala szybko weryfikować czy ceny na Allegro są aktualne jeśli nie to można je grupowo zmienić (pamiętaj, że WAPRO Aukcje umożliwiają zmiany cen nawet w aukcjach z ofertami kupna).

Dodatkowo aby przy bardzo dużej ilości aukcji wyłapać różnice pojawił się nowy filtr na belce nad listą aukcji.

Cena KT <> Cena brutto (Wszystkie | Tak | Nie) filtr pozwala wyświetlić tylko aukcje, których cena KT na Allegro jest inna niż obecna cena sprzedaży wg WAPRO Mag.

WAPRO Aukcje filtr cena kup teraz

Zachęcam do zapoznania się z pozostałymi możliwościami programu WAPRO Aukcje, który umożliwia automatyzację procesu wystawiania i obsługi sprzedaży z aukcji Allegro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *