WAPRO Mag posiada wbudowany moduł CRM, jest to bardziej organizator zadań i terminów niż dedykowana aplikacja CRM ale umożliwia wprowadzenie uporządkowania kontaktów z klientami i zaplanowanie podstawowych zadań dla pracowników.

Opcja tworzenia kalendarzy dla pracownika umożliwia łatwiejsze parowanie zadań i ich utrzymanie w porządku.

Dodatkowo od jakiegoś czasu pojawiają się nowe funkcje umożliwiające tworzenie zadań w CRM poprzez wywołanie opcji dodawania zadania z różnych kontekstów. Jedną z takich nowych opcji jest dodanie zadania CRM z opcji tworzenie dodawania nowego urządzenia. Dzięki temu użytkownik od razu tworząc zlecenie serwisowe podczas przyjęcia od klienta, może utworzyć zadanie dla pracownika, który skontaktuje się z klientem o wskazanym terminie.

Podczas podawania daty następnego przeglądu, użytkownik może wybrać opcję Dodaj zadanie CRM pojawi się okno edycji zadania z uzupełnionymi datami oraz tematem i typem.

Użytkownik może skojarzyć zadanie z klientem oraz pracownikiem a następnie je zapisać aby pojawiło się ono w kalendarzu.

Od teraz szybciej i łatwiej możesz utrzymywać kontakty z klientami w zakresie informowania o planowanych wizytach serwisowych.

WAPRO Mag Zadanie CRM ze zlecenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.