Wraz z rozwojem WAPRO Aukcje i WAPRO Mag dodaliśmy przenoszenie numerów przesyłek wprowadzonych do transakcji Allegro do zamówień WAPRO Mag.

Po stronie systemu magazynowego funkcja dostępna jest w edycji zamówienia na zakładce 2) Informacje nagłówkowe. Użytkownik może wybrać operatora (domyślnie operatorzy są zgodni z listą Allegro i ich API można jednak rozszerzyć ją o własnych operatorów).

Dodanie operatora

W edycji operatora należy podać jego nazwę oraz ewentualnie URL Strony śledzenia. Url pozwala wygenerować link gdzie pod zmienną {NUMER} zostanie podstawiony numer przesyłki.

Dodanie numeru w zamówieniu

Po wybraniu operatora w edycji zamówienia można podać numer przesyłki. Po kliknięciu w ikonę obok pola Numer można śledzić przesyłkę poprzez link URL.

Kolumna numer przesyłki dostępna jest na liście zamówień jako hyperlink dzięki czemu można bezpośrednio w nią kliknąć i uruchomić śledzenie w pulpicie informacyjnym.

Analogicznie działa to w WAPRO Aukcje, po zarejestrowaniu numeru przesyłki do transakcji system wyświetla link na liście transakcji i można śledzić przesyłkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.