W dniu dzisiejszym opublikowano nową wersję WAPRO Mag 8.60.2.

W wersji wprowadzono wiele zmian w zakresie obsługi kodów JPK, które były oczekiwaniami użytkowników po publikacji wersji 8.60.0.

Dodatkowo pojawiły się nowe elementy jak wydruki w postaci kodu kreskowego graficznie na WZ i FV (tylko w linii 365).

Przy okazji poprawiono zauważone niedogodności jakie pojawiły się w poprzedniej wersji.

Zapoznaj się z pełną listą zmian.

Comments

 1. Witam.
  Mam legalną licencję i niedziałająca aktualizację. Skąd mogę pobrać aktualizację lub pełną wersję WAPRO Mag w wersji 8.60.2 ????????????
  Pozdrawiam

 2. Efekt ten sam:
  Nie można znaleźć plików dla elementu instalacyjnego. Usługa aktualizacji WAPRO Update. Instalacja zostanie teraz zakończona. Spowodowanej jest to najprawdopodobniej nieudanym lub anulowanym pobieraniem.

  1. Nie bardzo rozumiem do czego się to odnosi i co Pan instaluje – jeśli pobrał Pan jakiś nowy instalator i nie działa to raczej pomoc przez help desk bo z komentarzy na blogu to nie wiele mi wynika co tam Pan robi.
   Proponuję wyinstalować wszystko co do tej pory Pan „jakoś” zainstalował i pobrać aktualny instalator do najnowszej wersji ze strony i go uruchomić – jeśli problem się powtarza to kontakt z serwisem. Sugeruje zrobić restart komputera przed ponowną instalacją bo jeśli to jakiś czysty system to po drodze instalator w tle doinstalowuje X komponentów, może któryś się wyłożył przy instalacji.

 3. Na wstępnie określiłem co szukam i co instaluję. Najprościej zresetować komputer… Komunikat był w trakcie instalacji pobranej z archiwum wskazanego przez Pana w wersji 8.60.2. Inne downloadery dawały ten sam efekt. Niczego nie resetowałem i aktualizowałem do wersji 8.60.4 bez problemu. Czyli nie ma 8.60.2 w archiwach i tak jest napisane w komunikacie.

 4. Miesza Pan pojęcia – po uzupełnieniu formularza na stronie pobrał (a przynajmniej powinien) się Panu plik instalacyjny całego programu Wapro Mag o nazwie wapromag8602.exe ok 246mb rozmiaru. Więc to co Pan pisze, że nie ma tego w archiwach nie jest prawdą bo właśnie ten plik Pan ściągnął…

  Nie napisałem o zresetowaniu komputera tylko o ZRESTARTOWANIU czyli ponownym uruchomieniu – po co się to robi to chociażby po to, żeby windows za chwilę Panu nie wyświetlił komunikatu, że przed chwilą inny instalator oznaczył w systemie właśnie konieczność restartu po to, żeby inne instalatory mogły się uruchomić i wykonać taki proces od A do Z.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *