W ostatnich dniach opublikowaliśmy aktualizacje WAPRO Update do programów WAPRO Aukcje, WAPRO Mag, WAPRO Fakir oraz WAPRO Fakir.

WAPRO Aukcje

W programie WAPRO Aukcje zaktualizowaliśmy funkcje odpowiedzialne za synchronizację z nowym API Allegro. Jak to zwykle bywa niestety przy takiej wymianie środka aplikacji wszystkiego nie da się przewidzieć i trzeba było pewne rzeczy uszczelnić.

WAPRO Mag

W programie WAPRO Mag opublikowano obsługę mikrorachunków, które mogą być wykorzystywane do przelewów realizowanych na urzędy. Opisywałem to szerzej w dedykowanym artykule na blogu aplikacyjnym do którego odsyłam, znajdziesz go pod tym linkiem.

WAPRO Kaper

W WAPRO Kaper w dniu 15 stycznia 2020 opublikowane zostały trzy nowe wzory deklaracji to jest PIT-11 wzór 25, PIT-4R wzór 9 oraz PIT-8AR wzór 8.

WAPRO Fakir

W WAPRO Fakir w dniu 15 stycznia 2020 opublikowany został nowy wzór deklaracji CIT-8 wersja 28

Pamiętaj, żeby sprawdzić czy przez przypadek nie wyłączyłeś/aś mechanizmu WAPRO Update, który dostarcza Ci zarówno poprawione funkcje jak i zupełnie nowe. Moduł WAPRO Update uruchamia Ci się automatycznie podczas zalogowania się do jakiejkolwiek aplikacji WAPRO ERP i widoczny jest w zasobniku koło zegarka (prawy dolny róg).

Po wejściu do modułu będziesz widział czy są aplikacja wymagające wgrania aktualizacji czy nie. U mnie jak widać aktualizacje do WAPRO Aukcje nie zostały jeszcze wgrane. Aby je wgrać wystarczy kliknąć w ikonkę obok nazwy programu i wybrać opcję Zainstaluj aktualizacje do bieżącej wersji.

WAPRO Update instalacja aktualizacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.